Polecamy

Wielkie zmiany w Ośrodku Sportu i Rekreacji we Włoszczowie. W planach są kawiarenka, biuro turystki, kuchenka dla gości hotelowych [ZDJĘCIA] © UG Włoszczowa
[1/30]

Wielkie zmiany w Ośrodku Sportu i Rekreacji we Włoszczowie. W planach są kawiarenka, biuro turystki, kuchenka dla gości hotelowych [ZDJĘCIA]

Już się zaczęły wielkie zmiany w Ośrodku Sportu i Rekreacji we Włoszczowie. Nowa dyrektor placówki Jolanta Tyjas energicznie zabrała się do pracy. Choć funkcję sprawuje od 1 stycznia 2021 roku, to już w ośrodku zachodzą wręcz rewolucyjne zmiany. Nowa dyrektor po nowemu rozszyfrowała też skrót OSiR. - Ma oznaczać odporność, sprawność i relaks - podkreśla Jolanta Tyjas.

Planuje w Ośrodku Sportu i Rekreacji otworzyć między innymi kawiarenkę, biuro turystyki, kuchenkę dla gości hotelowych. To tylko niektóre zmiany, jakie czekają Ośrodek Sportu i Rekreacji we Włoszczowie pod kierunkiem nowej szefowej Jolanty Tyjas.

- Niemal w każdy miejscu ośrodka od początku roku trwa front robót. W hali przy ulicy Wiśniowej powstaje salka do zajęć wychowania fizycznego dla najmłodszych uczniów "Jedynki", będzie tu także fitness i gimnastyka korekcyjna - mówi Iwona Boratyn, rzecznik prasowy Urzędu Gminy Włoszczowa. Gmina Włoszczowa jest organem prowadzącym Ośrodek Sportu i Rekreacji.

Pomieszczenie wymagało przede izolacji akustycznej z 90 do 30 decybeli. - Hałas do 35 decybeli jest normalnym zjawiskiem, nie jest on szkodliwy dla zdrowia i dosyć łatwo go zignorować. Hałasy powyżej 70 decybeli są wysoce nieprzyjemne, a powyżej 100 decybeli szkodliwe dla zdrowia. Stropy i ściany powinny mieć odpowiedni współczynnik tłumienia dźwięku - wyjaśnia Jolanta Tyjas.

Roboty budowlane trwają na zapleczu stadionu, gdzie zmienią się szatnie dla piłkarzy czy pomieszczenia w budynku gospodarczym.

WIĘCEJ NA NASTĘPNYCH SLAJDACH >>>>>>>>>>>>

Najnowsze wiadomości

reklama